JANA ZEMKOVÁ

portrait

Mediálny a marketingový PORADCA pre oblasť: STAVEBNÍCTVO, ARCHITEKTÚRA, BÝVANIE a DIZAJN pre offline a online médiá.

24-ročné skúsenosti s prácou v mediálnej oblasti zameranej najmä na oblasť bývania, dizajnu, stavebníctva a architektúry, ale aj na odvetvie športu, zdravia či životného štýlu. 

Svoju prax začala budovať na manažérskom poste, z ktorého sa postupne vypracovala na pozíciu obchodnej riaditeľky až po zakladateľku vydavateľstva s celoslovenským pôsobením. Tu zároveň pôsobila ako producentka magazínu a portálu o bývaní a zároveň organizátorka mnohých odborných a spoločenských podujatí. Počas svojho pôsobenia v mediálnej sfére vypracovala viac ako 80 000 marketingových riešení na mieru pre priamych zadávateľov reklamy a reklamné agentúry, má skúsenosti s B2B i B2C marketingovými stratégiami. 

MEDIÁLNE PORADENSTVO
100%
EVENT MANAŽMENT
95%
MARKETING
95%
PR
95%

Zúčastnila sa množstva výstav, veľtrhov, tlačových a odborných konferencií doma aj v zahraničí. Svojou vydavateľskou a marketingovou činnosťou pomohla zviditeľniť mnohé slovenské i zahraničné firmy, ich produkty a služby a roky sa snaží zlepšovať povedomie o výrobcoch, dodávateľoch a producentoch. Svojimi skúsenosťami prispela k propagácii a realizácii rôzne zameraných odborných, spoločenských a charitatívnych projektov a v neposlednom rade aj k rozvoju pracovného talentu a potenciálu absolventov, začínajúcich alebo málo známych odborníkov v jednotlivých odvetviach.

NA ČO SA ŠPECIALIZUJE:

PRE KOHO PRACUJE:

• pre malé, stredné a veľké firmy, ale aj jednotlivcov.

V ČOM JE JEJ PRÁCA JEDINEČNÁ:

Vďaka odbornej znalosti mediálneho prostredia, ktorého je súčasťou 24 rokov, zabezpečí vašu prezentáciu oveľa výhodnejšie ako vy sami. 

Nemusíte platiť drahého zamestnanca alebo reklamnú agentúru. Budete mať po ruke skúseného odborníka, ktorý bude stáť na vašej strane. Pozná možnosti, úskalia, ale i potreby médií, o ktorých vám nepovedia, pretože ich primárne zaujíma predaj inzertného priestoru.

ZABEZPEČÍ VÁM: